Smartbox WIFI DSM

Kód: 911950100
Značka: Technotherm
4 589 Kč 3 792,60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Tento rozbočovač WiFi zpřístupní plný potenciál elektrických radiátorů Technotherm KS DSM, a umožňuje jejich ovládání prostřednictvím chytrého zařízení odkudkoli na světě. Rozbočovač se jednoduše připojí k domácímu routeru a komunikuje prostřednictvím RF s vašimi radiátory DSM, čímž se minimalizuje využití šířky pásma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smartbox WIFI - rozhraní DSM

Rozbočovač Technotherm DSM Interface WiFi Hub lze rychle a snadno připojit k domácímu routeru a umožnit tak kontrolu nad vašimi elektrickými radiátory DSM. Po instalaci stačí stáhnout aplikaci Technotherm do svého kompatibilního chytrého zařízení a pomocí několika klepnutí, můžete nastavit konkrétní teplotu v domě z telefonu.

Rozbočovač WiFi funguje tak, že přijímá signály prostřednictvím vašeho připojení k internetu a přenáší je na vaše elektrické radiátory pomocí rádiové frekvence. Protože Hub funguje jako brána jen k vašemu topného systému, je zajištěno minimální využití šířky pásma internetu a tím rychlá a snadná komunikace s topením.

Ovládání rádiátorů pomocí aplikace Technotherm vytápění je jednoduché a umožňuje přístup k úplnému programování 24/7, statistikám spotřeby energie a také k pohodlné geolokační funkci, která upravuje teploty vašeho topidla v závislosti na tom, zda opustíte domácnost v určité vzdálenosti. Rozbočovač Technotherm DSM Interface WiFi je nezbytný, pokud chcete, aby vaše radiátory DSM byly používány, také s Amazon Alexa nebo Google Home.

Je nutné pro internetové ovládání všech radiátorů s termostatem DSM. Režim "plug and play" zajistí snadnou instalaci ohřívače a rozhraní.

Prozkoumejte více o našich produktech Smart Home

 

Technické parametry

Hmotnost (kg) 0.2
Hloubka (mm) 30
Výška (mm) 70
Šířka (mm) 100
Příkon (w) N/A
Délka kabelu (m) 1.5
IP IP20
Vhodné do koupelen Nevhodné
Třída bezpečnosti IEC Třída I

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.