Proč zvolit topení Technotherm?

Argumenty pro vytápění elektřinou

  • cítíte se dobře díky teplu dodávanému z čisté elektrické energie
  • vysoký tepelný komfort a pohodlné možnosti ovládání
  • snadná a rychlá instalace
  • není potřeba žádná speciální údržba
  • téměř žádný servis oproti palivovému kotli
  • žádné kontroly na únik spalin
  • flexibilita, úspora místa
  • plně automatizované řídící funkce Vám ušetří nutnost samostatně nastavovat topení v případě teplotních změn
  • naše kamna umí detekovat automaticky to, kdy je potřeba dodávat teplo do místnosti
  • důraz na ekologii

 

Individuální řešení pro každou topnou situaci!
TECHNOTHERM - váš ideální partner!

V naší společnosti se snažíme každému zákazníkovi poradit "ušít" systém na míru. Pokud budete chtít poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme: 

Tel.: +420 558 840 260, email: info@topeni-technotherm..cz

 

Handy_App_Bild_TT

Ovládání: Smart Home

Snadné ovládání z domova nebo na dálku " na cestách"

S naším moderním systémem domácí automatizace - můžete své domácí spotřebiče ovládat na cestách, a také kdykoli získat přístup k teplotám v místnosti, osvětlení, roletám, vchodovým dveřím nebo zabezpečovacímu systému. To vám šetří čas a peníze.

S pomocí našich inteligentních aplikací - TYDOM App a TECHNOTHERM App - můžete pohodlně přistupovat ke svým inteligentním domácím zařízením prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Přizpůsobte si nastavení domácího spotřebiče svým osobním potřebám bez ohledu na to, kde jste. Po dlouhém pracovním dni zahřejte chladné místnosti s předstihem a vstupujte od vyhřátého domova!

 

Od roku 2015 nabízíme topidla s funkcemi SMART HOME a neustále rozšiřujeme naše produktové řady. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy týkající se výběru správného inteligentního domácího příslušenství a aplikace. Stačí nás kontaktovat zde.

ErP - směrnice EU o ekodesignu

ErP_Logo_LHZ

S produkty od TECHNOTHERMu jste „ErP-Ready“

Evropská unie požaduje ve směrnici o ekodesignu (směrnice ErP), že dopad energetických produktů na životní prostředí musí být minimální. Za tímto účelem byly definovány požadavky na ekodesign výrobků po celou dobu jejich životnosti a byly zavedeny do právních předpisů EU.

Produkty Technotherm jsou  energeticky úsporné a nadčasové elektrické ohřívače.

Naší snahou je nabídnout zákazníkům inovativní produkty, které při optimálním výkonu spotřebují co nejméně energie. Nejen, že jsme se přizpůsobili novým pokynům EU, ale také neustále inovujeme naše produkty, aby byly ještě energeticky účinnější. Výsledek dokazuje štítek „ErP-Ready Label“ od společnosti TECHNOTHERM.