Přímotop s akumulací TT-KS-H DSM - 2200 W

Kód: 450122975
21 500 Kč 17 768,60 Kč bez DPH
Na objednávku - expedice od 5-10ti týdnů
Vzdálená správa (Internet) ?
Můžeme doručit do:
21.3.2023

S elektronickou regulací pokojové teploty a možnosti nastavení během pracovního dne.

  • Detekce otevřeného okna
  • Adaptivní řízení startu
  • Možnost připojení k internetu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímotop s akumulací Technotherm TT-KS-H DSM

Přímotop s akumulací TECHNOTHERM byl navržen s využitím nejnovější technologie k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Přímotop se může nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco je přímotop klasifikován jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Náš přímotop s akumulací zaujme:

kolečkami, nožními stojany nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství;
• hloubkou pouze 7 cm;
stupněm krytí IP 20/IP X4;
připojení k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM);
• energetickým správcem TECHNOTHERM, který může použít elektřinu vyrobenou z vlastního zdroje;
modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení.

Přímotop lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Řada zahrnuje také prostorově úsporná akumulační kamna pro zimní zahradu, která lze díky své nízké výšce pouhých 34 cm snadno instalovat pod hluboká okna. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným , ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému lze akumulační kamna provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) nebo s vlastním napájením (správce energie TT) a pokojovými termostaty.

Snímek obrazovky 2020-10-02 v 13.33.24

Naše unikátní povrchová akumulační kamna jsou navržena tak, aby bylo teplo přímo skladováno ve speciálních keramických deskách téměř bez energetických ztrát . Šestkrát větší povrch zajišťuje správnou rovnováhu sálavého a konvekčního tepla.

Jakmile povrchová akumulační kamna dosáhnou optimální teploty, v závislosti na nastavené hodnotě termostatu, tak se teplo bude uvolňovat po dobu max . 45 minut bez proudu. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®.

Termostat DSM

Termostat DSM lze ovládat s rozhraním DSM (nutno objednat zvlášť) pomocí internetu a bezplatné aplikace Technotherm . Pro každou místnost lze nastavit samostatné teploty a různé časové programy. Aktuální spotřeba a „historie “ jsou snadno čitelné. Termostat detekuje otevřené okno a podle toho zareaguje (funkce „Otevřené okno “). Funkce „Mimo domov“ umožňuje , aby se všechna naprogramovaná zařízení snížila o určitou teplotu . Automatická funkce detekuje přítomnost a nepřítomnost a přizpůsobuje se vaší potřebě tepla. Díky termostatu DSM jsou vaše kamna mimo jiné připravena na směrnici ErP.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické ovládání
Hmotnost: 66 kg
SmartHome WiFi: ANO
Šířka(mm): 680 mm
Výkon (kW): nad 2100 W
Vytopí místnost (m²): výhřevnost nad 25m2
Výška (mm): 1240
Hloubka (mm): 70
Provozní hmotnost (kg): 66

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.