Přímotop s akumulací TT-KS-H DSM - 1200 W

Kód: 450112975
17 500 Kč 14 462,81 Kč bez DPH
Expedice do 10 pracovních dnů
Vzdálená správa (Internet)
Můžeme doručit do:
10.11.2021

Tento elektrický radiátor Technotherm KS H DSM je navržen tak, aby se svým štíhlým a vysokým krytem vešel do místností s omezeným prostorem na zdi. Tento radiátor s příkonem 1 200 W má vysokou zádržnost tepla, takže váš domov zůstane teplejší při nižší spotřebě energie. Disponuje také ovládáním s programováním 24/7. Je to jedno z našich energeticky nejúčinnějších řešení.

Upozornění: tento ohřívač není vhodný pro instalaci v koupelně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímotop s akumulací Technotherm TT-KS-H DSM

Je navržen s využitím nejnovější technologie, k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Topidla se mohou nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco jsou kamna klasifikována jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Přímotopy s akumulací zaujmou:

  • možností přesunu na kolečkách (dle typu), nožkami nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství
  • svou hloubkou pouze 7 cm
  • stupněm krytí IP 20/IP X4
  • „připojením k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM)
  • energetickým správcem TECHNOTHERM, který může být použit, pokud elektřinu vyrábíte z vlastního zdroje
  • dalšími modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení

Přímotop s akumulací lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (či kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Jedná se o topidla s velmi úsporným akumulačním vytápěním, která lze instalovat i pod hluboká okna, protože mají nízkou výšku - pouhých 34cm. Díky těmto parametrům jsou použitelná v zimních zahradách. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným nebo ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému, lze tyto topidla provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) a také pokojovými termostaty. Pokud si vyrábíte vlastní elektřinu, lze se připojit přes správce energie TT.

Naše unikátní povrchové přímotopy jsou uvnitř navrženy tak, aby bylo teplo přímo skladováno ve speciálních keramických deskách a nedocházelo k energetickým ztrátám. Šestkrát větší povrch, zajišťuje správnou rovnováhu sálavého a konvekčního tepla.

Jakmile povrch přímotopu dosáhne optimální teploty, v závislosti na nastavené teplotě termostatu, tak se teplo začne uvolňovat po dobu max. 45 minut bez nutnosti připojení proudu. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu izolace budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®. 

Termostat DSM

Lze ovládat s rozhraním DSM (nutno objednat zvlášť) pomocí internetu a bezplatné aplikace Technotherm. Pro každou místnost lze nastavit samostatné teploty a různé časové programy. Aktuální spotřeba a „historie “ jsou snadno čitelné. Termostat detekuje otevřené okno a podle toho zareaguje (funkce „Otevřené okno “). Funkce „Mimo domov“ umožňuje , aby se všechna naprogramovaná zařízení snížila o určitou teplotu. Automatická funkce detekuje přítomnost, nepřítomnost a přizpůsobuje se vaší potřebě tepla.

Díky termostatu DSM jsou vaše kamna mimo jiné připravena na směrnici ErP.

Hmotnost (kg) 58
Hloubka (mm) 70
Výška (mm) 1240
Šířka (mm) 550
Příkon (w) 1800
Délka přívodního kabelu (m) 1,5
IP Ochrana IP20
Vhodné do koupelny Nevhodné
Třída Class I
Počet elementů 6
Zateplený dům - max. místnost (m²) 24
Dům bez zateplení - max. místnost (m²) 20.5

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické ovládání
Hmotnost: 35 kg
SmartHome WiFi: ANO
Šířka(mm): 380 mm
Výkon (kW): 1000 - 1400 W
Vytopí místnost (m²): výhřevnost od 15m2 - 25m2
Výška (mm): 1240
Hloubka (mm): 70
Provozní hmotnost (kg): 35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.