Přímotop s akumulací TT-KS-N plus - 2000 W

Kód: 450320945
Značka: Technotherm
17 900 Kč 14 793,40 Kč bez DPH
Na objednávku - expedice od 5-10ti týdnů
Můžeme doručit do:
17.7.2023

Přímotop s akumulací s ručně přivařenými žebry a hloubkou pouhých 70 mm. Verze plus má navíc vestavěný termostat s týdenní funkcí, detekcí otevřeného okna a adaptivním ovládáním startu. Má mnoho možností nastavení, jako je např. komfort, ochrana proti mrazu, různé programy atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímotop s akumulací TT-KS-N plus 

Model TT-KS-N plus je nízký a s individuálně svářenými žebry. Povrch je potažený práškovou barvou. Provedení v bílé barvě RAL 9003. Hloubka je pouze 70 mm. Plynule zabudovaný termostat reguluje pokojovou teplotu. Obsahuje připojovací kabel dlouhý 1,5m se zástrčkou. 230 V ~ . Zahrnuje podpěrné nohy. 
IP 24

Verze plus má navíc vestavěný termostat s týdenní funkcí, detekcí otevřeného okna a adaptivním ovládáním startu. Má mnoho možností nastavení, jako je např. komfort, ochrana proti mrazu, různé programy atd. Velký displej je výhodou zařízení.

Přímotop s akumulací TECHNOTHERM byl navržen s využitím nejnovější technologie k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Kamna se mohou nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí, kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco jsou kamna klasifikována jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Naše přímotopy s akumulací zaujmou:

kolečky, nožními stojany nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství;
• hloubkou pouze 7 cm;
stupněm krytí IP 20/IP X4;
připojením k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM);
• energetickým správcem TECHNOTHERM, který může použít elektřinu vyrobenou z vlastního zdroje;
modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení.

Přímotopy s akumulací lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Řada zahrnuje také prostorově úsporná akumulační kamna pro zimní zahradu, která lze díky své nízké výšce pouhých 34 cm snadno instalovat pod hluboká okna. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným, ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému lze akumulační kamna provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) nebo s vlastním napájením (správce energie TT) a pokojovými termostaty.

Technické parametry

Model Výkon [KW]

 

Rozměry [mm]
Š x V x H

Hmotnost [kg] Číslo produktu
TT-KS 800 N plus 0,80 680 x 340 x 70 21,00 450 308 945
TT-KS 1200 N plus 1,20 980 x 340 x 70 24,50 450 312 945
TT-KS 1600 N plus 1,60 1280 x 340 x 70 34,50 450 316 945
TT-KS 2000 N plus 2,00 1580 x 340 x 70 38,50 450 320 945

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální ovládání
Hmotnost: 38 kg
Výška (mm): 340
Hloubka (mm): 70
Provozní hmotnost (kg): 38

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.