Přímotop s akumulací TT-KS-LT plus - 1500 W

Kód: 450615645
Značka: Technotherm
19 900 Kč 16 446,30 Kč bez DPH
Na objednávku - expedice od 5-10ti týdnů
Můžeme doručit do:
17.7.2023

Model TT KS-LT plus má variabilní nízkou povrchovou teplotou 45 °C - 60°C a je vhodný pro mateřské školky, školy a sociální zařízení. Tato verze plus se dodává standardně s termostatem pro snadné programování. Termostat detekuje otevřená okna a má přídavné řízení s různými denními a týdenními programy. Velký displej je u tohoto typu výhoda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímotop s akumulací Technotherm TT-KS-LT plus

Model TT KS-LT plus s variabilní nízkou povrchovou teplotou 45 °C - 60°C pro mateřské školky, školy a sociální zařízení. Tento model má individuálně svářené žebra, povrchovou práškovou úpravu, bílé provedení RAL 9003, hloubku pouze 70 mm, plynule nastavitelný vestavěný termostat, který ovládá teplotu v místnosti a připojovací kabel 1,5 m se zástrčkou, 230 V ~ vč. podpěrných nožek. Mobilní verze.
IP 20

Verze plus má navíc vestavěný termostat s týdenní funkcí, detekcí otevřeného okna a adaptivním ovládáním startu. Má mnoho možností nastavení, jako jsou komfort, ochrana proti mrazu, různé programy atd.

Přímotop s akumulací TECHNOTHERM byl navržen s využitím nejnovější technologie k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Kamna se mohou nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí, kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco jsou kamna klasifikována jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Naše přímotopy s akumulací zaujmou:

kolečky, nožními stojany nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství;
• hloubkou pouze 7 cm;
stupněm krytí IP 20/IP X4;
připojením k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM);
• energetickým správcem TECHNOTHERM, který může použít elektřinu vyrobenou z vlastního zdroje;
modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení.

Přímotopy s akumulací lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Řada zahrnuje také prostorově úsporná akumulační kamna pro zimní zahradu, která lze díky své nízké výšce pouhých 34 cm snadno instalovat pod hluboká okna. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným, ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému lze akumulační kamna provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) nebo s vlastním napájením (správce energie TT) a pokojovými termostaty.

Technické parametry

Model

Výkon [KW]

Rozměry Š x V x H [mm]

Hmotnost

[kg]

Číslo produktu

TT-KS 700 S LT plus

TT-KS 700 S LT plus

TT-KS 700 S LT plus

0,70

1,20

1,50

680 x 630 x 70

980 x 630 x 70

1280 x 630 x 70

36,00

50,00

62,00

450 607 645

450 612 645

450 615 645

TT-KS 700 S LT plus

1,80

1580 x 630 x 70

 

82,00

 

450 618 645

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vhodné pro sociální zařízení
Hmotnost: 62 kg
Výška (mm): 630
Hloubka (mm): 70
Provozní hmotnost (kg): 62

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.