Akumulační kamna dynamická TTN-F - 2000 W

Kód: 852121005
35 300 Kč 29 173,55 Kč bez DPH
Expedice do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
10.11.2021

Pouzdro z ocelového plechu, barva RAL 9002, k podlahové nebo nástěnné montáži, snížení výkonu je možné změnou připojení, hloubka pouze 18,5 cm, s elektronickým nabíjením (AC/DC) 230 V, 0-80% ED DC 0, 91-1,43 V.

IP 21

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulační kamna dynamická TTN-F - 2000 W s elektronickým nabíjecím regulátorem

Efektivní elektrická dynamická akumulační kamna značky Technotherm poskytují moderní technologii vytápění pro každý dům a dodají vašemu domovu komfort a teplo mimořádně úsporně. Navíc s nízkým tarifem za energii za výhodnou cenu, kterou nabízí mnoho dodavatelů energie v noci a dokonce i celý den o víkendech.

Regulace topení s řadou vysoce účinných termostatů a regulátorů teploty se snadno přizpůsobí vašim požadavkům. Programované ovládání poskytuje domácí a útulné prostředí. Tepelná akumulační kamna od TECHNOTHERM v sobě spojují úspornost a moderní komfort vytápění ve vašem domově.

Naše elektrická akumulační kamna zaujmou:
• nadčasovým moderním designem;
• efektivností;
• optimálními rozměry a výkonem, které jsou ideální pro každou místnost;
• možností ovládání přes internet (s ECO ovládáním);
• možností použití vlastní energie (s Energy Manager);
• velikostí již od 13 cm v závislosti na modelu.

Individuální a všestranné kombinace

Design „dynamické řady“ je současně nadčasový a přizpůsobivý. Čela bez spojů se snadno čistí. Zkosené rohy a hrany zvyšují bezpečnost u Vás doma. Moderní barva (RAL 9002) zajišťuje, že elektrická akumulační kamna TECHNOTHERM hladce zapadají do každého stylu interiéru.

Vzhledem k rozsáhlému dosahu a štíhlé hloubce (od 13 cm) je možné zvolit model pro každou oblast domu. Všechna elektrická akumulační kamna jsou vybavena inovativním příslušenstvím a lze je namontovat na stěny. Všechna zařízení ve všech produktových řadách mají stejný design.

Snímek obrazovky 2020-10-05 v 9.42.39 

Průřez a funkčnost akumulačních kamen

Naše elektrické akumulační topné systémy fungují při nízkých otáčkách ventilátoru. Tím dosáhnete rovnoměrného rozložení tepla v místnosti při nejnižší hlukové emisi. Tento topný systém saje vzduch přes integrovaný prachový filtr a výrazně tak zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti, čímž přispívá k vašemu pohodlí a dobrému pocitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulační kamna
Hmotnost: 109 kg
SmartHome WiFi: NE
Šířka(mm): 760 mm
Výkon (kW): 1500 W - 2000 W
Vytopí místnost (m²): výhřevnost nad 25m2
Výška (mm): 536
Hloubka (mm): 185
Provozní hmotnost (kg): 109

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TECHNOTHERM - kvalita „Made in Germany“


Vyvíjíme a vyrábíme naše akumulační a elektrické ohřívače na nekompromisně vysoké úrovni kvality. Dalším rozhodujícím faktorem pro naše úspěchy je to, že sami vyvíjíme své klíčové produkty elektrického topení a sami přebíráme celou výrobu - Made in Germany! Za posledních 31 let jsme se dokázali velmi úspěšně etablovat na národních a mezinárodních trzích a jsme zastoupeni mnoha zastoupeními a základními partnery po celém světě. Abychom zajistili mezinárodní standardy kvality, zavedli jsme ve výrobním závodě Hartmannsdorf a Burgstädt vlastní systém řízení kvality.

Pravidelné interní audity zajišťují kontrolovanou úroveň a proces neustálého zlepšování. Zajišťují také kvalifikaci našich zaměstnanců podle potřeb. Na druhou stranu to považujeme za nejlepší předpoklad pro optimalizaci spokojenosti zákazníků a posílení našeho firemního úspěchu.